Gitarzysta zespołu Aerosmith, Joe Perry w wywiadzie dla GuitarWorld.com opowiedział nieco o swojej długo wyczekiwanej autobiografii zatytułowanej „Rocks: My Life In And Out Of Aerosmith”. Gitarzysta współpracował podczas pisania książki z Davidem Ritzem znanym z kooperacji z BB Kingiem czy Jerrym Wexlerem. Premiera pozycji jest planowana na 7 października i zostanie wydana przez Simon & Schuster.

To wymaga więcej niż talentu i bycia odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, żeby utrzymać zespół razem. To jest powód, dla którego chciałem napisać tę książkę. Nie chcę mówić tylko o tym, jak się kończyło to co robię, ale także chciałem dać ludziom wgląd w to, czym może stać się presja i co zrobić, żeby z nią sobie poradzić i iść dalej. Pomimo kryzysu osobowości musisz nauczyć się jak sobie z tym radzić i się nie poddawać. Potem możesz popatrzeć wstecz i pójść naprzód. Wiesz co, byliśmy tylko dzieciakami, kiedy zaczęliśmy robić to, co próbowało robić też 10 000 innych dzieciaków. Teraz minęło 40 lat i co? Gdzie się oni wszyscy podziali?

 – śmieje się Perry i dodaje:

Fani Aerosmith dostaną kopa czytając moje wspomnienia, bo jest tam wiele rzeczy, które mogą ich zaskoczyć. Ale mam nadzieję, że czytelnicy przez to odkryją, że to wszystko należy do ludzkiej natury i tego jak ludzie próbują się dogadać. Nie musisz być fanem Aerosmith ani rock n’ rolla, żeby odnieść się lub docenić niektóre sytuacje, w których się znaleźliśmy i udało nam się je rozwiązać.

Joe Perry o swojej autobiografii - "Rocks: My Life In And Out Of Aerosmith"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *