Gitarzysta Aerosmith Joe Perry, którego autobiografia „Rocks: My Life In And Out Of Aerosmith” ukaże się w sklepach 7 października,  powiedział Yahoo! Music, że w niedalekiej przyszłości zespół nagra nowy materiał. Perry zapowiada:

Myślę, że wejdziemy ponownie do studia, by nagrać nowe utwory. Nie wiem co z tego wyjdzie, jeżeli chodzi o sprzedaż, ale jeżeli chodzi o nas, artystów to wejdziemy w to.

Pomimo tego, że ostatnia płyta Aerosmith „Music From Another Dimension!” z 2012 roku, okazała się komercyjnym rozczarowaniem Perry czuje, że była to jedna z najlepszych płyt jakie w ostatnich latach nagrali z Aerosmith. Gitarzysta dodaje:

W przeciągu ostatnich 20 lat dostawaliśmy prośby w stylu ‚ Dlaczego nie zrobicie płyty takiej jak te stare?’ Myślę, że zrobiliśmy to z ostatnią płytą, ale… nie dostała ona odpowiedniego pchnięcia od wytwórni.

Perry skrytykował także współczesną muzykę rockową, mówiąc, że kilka dekad wcześniej muzyka była inna:

Muzyka była czymś więcej niż jest dzisiaj, czymś w rodzaju wypowiedzi. To było coś więcej niż ‚my przeciwko nim’, w tle tej muzyki było coś z odprawy do rewolucji jaka nastąpiła po zmianach jakie dokonały się w latach 50. i 60. Zespoły powstawały i grały muzykę tylko dlatego, że miały frajdę z tego że mogą to robić, bez tej całej otoczki sławy jaka się z tym wiąże obecnie.

perry

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *