Joakim Brodén wokalista szwedzkiego zespołu Sabaton udzielił wywiadu podczas festiwalu MetalDays, który odbył się 25 lipca na Słowenii. Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej.

Pytany o to, czy denerwują go dziennikarze, którzy nie przygotowują się do wywiadów odpowiada:

Ta, męczą mnie amatorzy, którzy nic nie wiedzą. Bo wiem, że nie spałem zbyt wiele lub mam rzeczy do załatwienia, więc po co kurwa marnujecie mój czas? Ale to, że są nieprzygotowani lub nie wiedzą o nas wszystkiego nie znaczy, że ich nienawidzę.

Brodén o związkach i groupies:

Miałem w życiu dwa związki, które były poważne i trwały dłużej. Pierwszy trwał długo, około dziesięć, jedenaście lat. Potem byłem singlem przez około osiem, dziewięć miesięcy, ale nie wchodźmy zbytnio w szczegóły co się wtedy działo [śmiech]. […] Generalnie groupies nie są fajne na dłuższą metę, jeżeli wiesz o co mi chodzi. Zazwyczaj albo nie mają rozumu, albo mają złe nastawienie, a żadna z tych rzeczy nie jest dla mnie dobra. Z drugiej strony, jeżeli w momencie gdy byłem singlem poznałem dziewczynę z którą dobrze się bawiłem i oboje mieliśmy ochotę trochę się zabawić, nie miałem z tym problemu. Obecnie od dwóch lat jestem z jedną dziewczyną.

W wywiadzie dla The Metalithic, Brodén opisał proces tworzenia tekstów do płyty „Heroes”:

Kiedy pisałem teksty na ten album, czułem skrajny niepokój o występy na scenie, gdyż miał być to pierwszy album z nowym składem. Jeżeli spieprzyłbym sprawę i napisał zły album, wszyscy winiliby za to nowych chłopaków.

www.youtube.com/watch?v=1xZx5CO3ERA

sabaton

1 Comment Joakim Brodén (Sabaton) o dziennikarzach i związkach

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *