Piranha Tourbooking oraz Napalm Records zapraszają na koncert czołowej kapeli ukraińskiej sceny metalowej! Zespół Jinjer dowodzony przez charyzmatyczną wokalistkę wystąpi w toruńskim NRD Klub 12. kwietnia, w ramach swojej europejskiej trasy „Against The Stream Tour”.

jinjer toruń koncert: ukra

JINJER
(groove / progressive / metal | Ukraina)

Jinjer to ukraiński zespół łączący progresywny metalcore, groove metal z elementami funku, reggae i jazzu (choć na ostatniej płycie słuchać mocny skręt w stronę death metalu). Głównym elementem rozpoznawalnym Jijner jest bardzo silny wokal Tatiany Shamaiyuk. W 2013 roku zespól został uznany za najlepszy zespół metalowy na Ukrainie, a 2 lata później podpisał kontrakt z Napalm Records, co zaowocowało trzecią w dorobku Jinjer płytą LP – „King of Everything”.


MASS INSANITY
(oldschool death metal | Chojnice)

Formacja MASS INSANITY powstała na przełomie września i października 2003, lecz jej początków można doszukiwać się już cztery lata wcześniej. Na koncie poza kilkoma demówkami i kompilacją mają dwa albumy: „The Hypochrist” z 2010 roku oraz świetnie przyjęty „Antihuman” (2015). Ich muzyka to ciężki death metal z lekko oldschoolowym klimatem.

SZCZEGÓŁY
Data: 12 kwietnia 2017, godz. 19:30
Miejsce: Klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: 30 pln – przedsprzedaż* / 35 pln – w dniu koncertu

* bilety dostępne w barze klubu NRD. Dla przyjezdnych i leniwych jest opcja rezerwacji po wcześniejszym opłaceniu. Po szczegóły piszcie na maila:
piranha.tourbooking@gmail.com

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *