W niedawnym wywiadzie dla The Pulse on TeamRock Radio Jim Root, gitarzysta Slipknota i były muzyk Stone Sour porównał swój były zespół do tonącego statku. Muzyk mówił o Stone Sour:

Spędziłem 12 lat pomagając tej kapeli, pisząc dla niej utwory i robiąc dla nich różne rzeczy. Jeśli ludzie spiskują przeciwko tobie i odwracają się do ciebie plecami, bo masz na głowie większe zobowiązania, to trochę jak: „Dobrze, to chyba koniec.”

Ale gdy ktoś nie daje ci żadnego powodu, przez który zostajesz wyrzucony, jedyne, co możesz robić, to spekulować. Jeśli ludzie podejmują takie decyzje przez wzgląd na ich kariery, to szczerze mówiąc wolę wsiąść na tratwę ratunkową i uciec z tego tonącego statku.

Gitarzysta kontynuuje:

Może są tam nerwicowi ludzie, którzy są nerwowi i nie wiedzą, jaka będzie ich przyszłość – przez to muszą podejmować pochopne decyzje, aby upewnić się co do swojej przyszłości. To jednak krótkowzroczne. Wolę patrzeć dalej, niż na czubek swojego nosa, myśląc o przyszłości.

Jednocześnie Root przyznaje, że czuł się niekomfortowo, schodząc się ponownie z Coreyem Taylorem, gdy Slipknot pracował nad najnowszym krążkiem:

Przez to wszystko to było trochę niewygodne. Ale tak naprawdę nie spędziliśmy zbyt wiele czasu razem. Najcięższe było jednak to, gdy zacząłem mówić o tym, co się wydarzyło ze swojej własnej perspektywy. Przeciągałem to w czasie ile się tylko dało – dopóki nie mogłem już milczeć na ten temat.

Jim Root (Slipknot) porównuje Stone Sour do tonącego statku

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *