Soundspheremag TV przeprowadziło niedawno wywiad z gitarzystą Papa Roach, Jerrym Hortonem. Muzyk został zapytany o nadchodzący, 8. krążek kapeli, który przewidziany jest na początek 2015 roku. Jerry wyjawił w rozmowie kilka ciekawych informacji, które tłumaczymy poniżej:

Wybraliśmy już singiel. Będzie to tytułowy utwór z płyty, czyli ,Face Everything And Rise’. Nagraliśmy go w Las Vegas z producentami Kevinem i Kanem Churko.

W pewnym momencie naszą intencją stało się stworzenie ciężkiego albumu i są tam ciężkie kawałki, ale mimo wszystko nie możemy powstrzymać się od eksperymentowania. Mamy tam i kilka dynamicznych utworów, i trochę klimatycznych numerów. To klasyczne Papa Roach, w którym jest różnorodność pod względem zawartości i stylu.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej. Z kolei w wywiadzie dla Kerrang! wokalista zespołu, Jacoby Shaddix, powiedział:

,,Face Everyting And Rise” to prawdopodobnie najbardziej pozytywna płyta, jaką do tej pory stworzyliśmy. W muzyce, którą napisaliśmy, na pewno znajduje się element nadziei, ukrytej w rozpaczy. Wydaje mi się, że to zawsze jest kluczem. Uważam, że bardzo ważne jest dla nas, aby na naszych płytach zawsze znajdował się ten pierwiastek nadziei, który przedziera się przez cały album.

Jerry Horton (Papa Roach) ujawnia kilka szczegółów nowej płyty

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *