W wywiadzie z Eddie’em Trunkiem w stacji SiriusXM Jason Newsted zapytany został o to, co myśli nt nowego utworu Metalliki „Hardwired” oraz o obecne relacje ze swoim byłym zespołem. Najwyraźniej mają się one bardziej niż dobrze!

Nie mogę uwierzyć, jak pokręcony jest ten nowy utwór. Słyszałem go parę razy. Ktoś włączył mi go w aucie, wziąłem go do domu i posłuchałem jeszcze trochę. Podoba mi się jego natura. Podoba mi się jego pazur, stary. Jest świetny.

O kontaktach z Metallicą:

Jestem na wtorek umówiony na telefon z Larsem. Rozmawiam z nim co parę tygodni. Jako że wydają nowy album wiele spraw zachodzi w fundamentalnych kwestiach, czy jak to nazwać, więc zawsze pozostajemy w kontakcie. A teraz komunikujemy się głosowo, więc jest fajnie, a mam nadzieję, że będzie możliwość spotkania się niebawem osobiście. Mają jednak trochę do roboty w zw. z nową płytą. Więc cieszę się z tego. Jestem z nich dumny.

Zapytany, czy pozostają w kontakcie tylko na stopie przyjacielskiej, czy chodzi także o „biznesowe sprawy” i czy być może jeszcze „zrobią coś razem”, odparł krótkko:

Każda z tych rzeczy.

jason newsted 2016

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *