James Hetfield w nowym filmie jako policjant aresztujący słynnego seryjnego zabójcę [ZOBACZ ZWIASTUN]

James Hetfield po raz pierwszy w swej karierze spróbował swoich sił w aktorstwie. Frontman Metalliki jest jednym z pobocznych, choć kluczowych bohaterów w najnowszym filmie Joe Berlingera pt. Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile.

Ten biograficzny kryminał / thriller opowiada historię jednego z najsłynniejszych amerykańskich, seryjnych morderców – Teda Bundy’ego (w roli głównej Zac Efron) i jego związku z niczego nie podejrzewającą dziewczyną (Lilly Collins).

Hetfield wcielił się w rolę funkcjonariusza Boba Hayward – pierwszego policjanta, który aresztował Bundy’ego w 1975 r. po zatrzymaniu go do kontroli na drodze i odkryciu w jego bagażniku podejrzanych narzędzi.

Jak o wybraniu go do tej roli powiedział reżyser:

Po spędzeniu setek godzin za kulisami z Jamesem i resztą Metalliki [realizując m.in. film Some Kind Of Monster], doświadczyłem jego charyzmy i potężnej osobowości z bliska. Wydawało się więc kompletnie naturalne, że wniósłby tę samą siłę i magnetyzm do roli dramatycznej, więc gdy zgodził się na swój udział w moim filmie, byłem zachwycony.

Film ma swoją premierę dziś (26 stycznia) na festiwalu w Sundance. Pojawiają się w nim także m.in. Kaya Scodelario, Haley Joel Osment i John Malkovich (w roli sędziego).

Póki co brak informacji o wejściu filmu na duże ekrany, czy innej szerszej dystrybucji.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *