Amerykanie z Papa Roach spędzili ostatnie miesiące na nagrywaniu swojego 8. albumu w The Hideout Recording Studio, które jest własnością Kevina Churko (współpracował on z takimi artystami jak Ozzy Osbourne czy Slash). Wokalista zespołu, Jacoby Shaddix, rozmawiał niedawno z portalem Loudwire na temat tworzenia nadchodzącego krążka. Najciekawsze fragmenty wywiadu tłumaczymy poniżej.

Jacoby zachwala pracę w studio oraz jej efekty:

Jesteśmy w studio, pracując z jedynymi w swoim rodzaju Kevinem i Kanem Churko, kombinacja ojca z synem. Robimy najbardziej pokręcony i chory album P-Roach, jaki do tej pory powstał, to gwarantowane. Jest ognisty, tak to wytłumaczę. Jest ognisty. To tak, jakbym trzymał świetlną kulę w mojej ręce i gdy wypuszczę ją do nieba, startuję w górę jak superbohater, jeśli ma to jakikolwiek sens. Mówię poważnie.

Shaddix dodaje również:

Mamy utwór pod tytułem ,Just As Broken As Me’, który jest o przebaczeniu. Nie chcesz tego robić, ale wiesz, że to najlepsze, co możesz uczynić. Mamy kawałek ,Never Have To Say Goodbye’. Mówi o moim bardzo dobrym przyjacielu, który zmarł kilka lat temu. To mój utwór… On był kimś, kto bardzo mnie wspomógł, gdy byłem włóczęgą oraz pomógł mi uprzątnąć moje życie, a gdy ponownie zacząłem funkcjonować w taki szalony sposób, on zmarł. Zawsze odczuwałem z tego powodu pustkę w sercu, więc zdecydował się napisać o tym utwór.
Co jeszcze? Właśnie ukończyłem kawałek, który nazywa się ,Face Everything and Rise’, co jest trybem pracy P-Roach. To cały ja. To o nasilaniu się twoich problemów i połączeniu się z Bogiem, aby przejść przez te wszystkie rzeczy.

Wokalista wypowiada się też na temat jego zaangażowania podczas koncertów i kontaktu z fanami:

To po prostu moja dusza, człowieku.  Im bardziej daje z siebie 100 procent, tym bardziej mnie to uczłowiecza, czyni mnie prawdziwym i łączy z fanami Papa Roach. To najważniejsza rzecz i za to nasi fani kochają nasz zespół oraz to, co robimy. Wciąż będę się w ten sposób zachowywał. Im bardziej zrzucam swoją skorupę i jestem szczery, tym lepiej.

Całą rozmowę możecie przeczytać pod tym linkiem.

Jacoby Shaddix opowiada o pracy nad nadchodzącym albumem Papa Roach

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *