Magazyn Food & Beverage w imieniu całego przemysłu spożywczo-alkoholowego oficjalnie ogłosił, że znany każdemu drink, „Jacka Daniel’s z Colą”, od teraz nosi miano „Lemmy”. Tym samym oddano cześć zmarłej legendzie (fani prosili o to w petycji). Był to oczywiście ulubiony trunek Iana Kilmistera, który w The Rainbow Bar & Grill na Sunset Strip delektował się nim w wolnych chwilach… kiedy nie pił na trasie. Można chyba śmiało powiedzieć, że pijał go codziennie.

jack daniels lemmy

Jak podał wydawca, Michael Politz:

Jesteśmy zaszczyceni mogąc w imieniu całego przemysłu wprowadzić nazwę „The Lemmy” do każdego baru na świecie! Jako współwłaściciel klubu rockowego wespół ze Scottem Ianem z Anthrax i Jerrym Cantrellem z Alice In Chains miałem okazję poznać Lemmy’ego i odczuć legendę na własnej skórze.

Tym samym Lemmy dołączył do grona takich nazwisk jak Arnold Palmer, Bellini, Shirley Temple i Tom Collins, których nazwiskami także ochrzczono najbardziej popularne drinki.

food & beverage the lemmy

2 Komentarze Jacka Danielsa z Colą oficjalnie nazwano ‚Lemmy’ – na całym świecie

    1. h-a-r-v

      W tytule ” potrafią czasami powodować błędy np. w Open Graph (co przekładało się na niemożność wyświetlenia tego poprawnie na facebooku). Tak przynajmniej było kiedyś, gdy przyjęliśmy taki format zapisu dla tytułów. Stosuje go wiele serwisów.

      Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *