Odliczanie do jubileuszowej edycji Summer Dying Loud 2018 trwa, a organizatorzy na bieżąco informują o zespołach, które zagrają w dniach 7-8.09.2018 na festiwalu w Aleksandrowie Łódzkim.

Zza oceanu przyjedzie niekwestionowany klasyk amerykańskiego death metalu, jeden z wybitnych przedstawicieli tej sceny, obok Suffocation, Mortician, czy Immolation. W składzie witamy Incantation, które z całą pewnością rozpęta piekło w tłumie polskich fanów.

Z nieco innej planety pochodzi wrocławski Spaceslug. Ich kosmicznie odjechana muzyka tworzy stonerowy klimat, którego doświadczymy nie raz podczas tegorocznej edycji Summer Dying Loud.

Nieco zadymiona, i z całą pewnością nie najszybsza muzyka, to specjalność Black Tundry. Chłopaki z Warszawy umiejętnie łączą doom, stoner i sludge metal.

Ostatnim z ogłoszonych dzisiaj zespołów jest warszawskie The Lowest, w odróżnieniu od wyżej wymienionych, nie boja się szybkich, agresywnych riffów. Hardcorepunkowa grupa aktywnie działa od 2011 roku i od tamtej pory wydała dwie obiecujące EP-ki, z których kawałki będziecie mieli okazję usłyszeć jesienią na żywo.

Nie jest to jednak koniec ogłoszeń. Ruszyła oficjalna sprzedaż karnetów w ramach pierwszej puli, liczącej 500 wejściówek. Można je nabyć w promocyjnej cenie 75 złotych na stronie summerdyingloud.pl

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *