Z okazji przypadających w Wigilię 70. urodzin Lemmy’ego Kilmistera z Motörhead, zwanego także po prostu Bogiem, 13 grudnia w klubie Whisky A Go Go w West Hollywood w Kalifornii na scenie pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd rocka. Razem grali i dobrze się bawili m.in.:

Slash, Duff McKagan, Matt Sorum, Gilby Clarke (Guns N’ Roses i in.), Robert Trujillo (Metallica), Charlie Benante (Anthrax), Scott Ian (Anthrax) z żoną Pearl Aday (Motor Sister), Zakk Wylde (Black Label Society), Steve Jones (Sex Pistols), Steve Vai, Billy Duffy (The Cult), Chris Jericho (Fozzy), Doug Pinnick (King’s X), Franky Perez (Apocalyptica), Sebastian Bach, Whitfield Crane (Ugly Kid Joe), Bob Kulick (Meat Loaf, Alice Cooper), Glenn Danzig i Billy Idol. Na miejscu zjawił się także Paul Inder – dorosły już syn Lemmy’ego z relacji z pewną groupie, która wcześniej chodziła m.in. z Johnem Lennonem, z którym Lemmy jest bardzo blisko związany, lecz jego samego niestety na miejscu nie było.

Poniżej 2 krótkie wideo. Kto wie, może doczekamy się dłuższych nagrań, albowiem najwyraźniej całość została zarejestrowana:

Wideo 360 stopni:

Fotki:

lemmyb1 lemmyb2

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *