Pro-Pain – kultowa, nowojorska kapela, grająca hardcore punk / groove / thrash – musiała odwołać swoje najbliższe koncerty w Belgii (7 lipca) i Niemczech (8 lipca). Pozostałą część trasy może czekać podobny los.

Gary Meskil, współzałożyciel, frontman i od kilku lat jedyny oryginalny członek powstałej w 1991 r. grupy, został w poniedziałek brutalnie napadnięty nieopodal swojego hotelu w Brukseli (Belgia) przez 7 młodych ludzi (wg belgijskiej prasy powołującej się na „swoje źródła” byli „imigranckiego pochodzenia” – pamiętajmy, że to jeszcze nie oznacza nikogo konkretnego, chodzi po prostu o „nie Belgów”). Policja ustaliła tożsamość kilku podejrzanych i zabezpieczyła więcej niż jedną broń użytą w napadzie. Czekamy na dalsze szczegóły.

gary meskil pro-pain

Napastnicy – jak podaje sam zespół – usiłowali go zabić wbijając mu w głowę szpikulec do lodu i dotkliwie bijąc. Zabrali mu pieniądze i paszport. Gary uszedł z życiem, choć istniało realne zagrożenie jego utraty. Trafił na intensywną terapię po tym jak stracił bardzo dużo krwi i doznał licznych złamań (w tym twarzy i szczęki). Jego stan się ustabilizował, choć może jeszcze potrzebować operacji. Obecnie dochodzi do siebie u przyjaciela w Belgii na silnych środkach przeciwbólowych. W zw. z utratą paszportu czeka go też biurokratyczne piekło przed powrotem do USA.

Aktualizacja:

 

6 Komentarze Imigranci okradli i usiłowali zamordować frontmana Pro-Pain

 1. torry

  Łykajcie ten clickbaitowy szajs jak pelikany. Wiadomo, ze polaczki klikną we wszystko przeciwko uchodźcom i imigrantom.

  1. myk

   koncerty odwolane, gosc otarl sie o smierc, ale dla Ciebie to clickbate… refugees welcome! niech zyje Merkel! ech… zyj dalej w swojej TVNowskiej bance :D

 2. wiktorn86

  Wpierdol spuszczony muzykowi śpiewającemu o spuszczaniu wpierdolu to raczej inspiracją wypada nazwać. Wypada tylko podziękować, teraz teksty kapeli będą bardziej autentyczne :D

 3. Adam

  Nie dawno robiłem z nim foty w Warszawie po koncercie w klubie Progresja rozmawialiśmy że jesteśmy za trampem on też bardzo był zastraszony by tego głośno nie mówić ale jak widać strach przed polityczną-poprawnością nie ma żadnego sensu czy się boisz czy nie śmiecie atakują tak samo.
  Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i apeluje do wszystkich Białych EUROPEJCZYKÓW by otworzyli oczy na ten problem by nie doszło więcej do takich sytuacji….

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *