Odbywający się w Hamburgu Hell over Hammaburg zapowiada się na jedną z najlepszych undergroundowych imprez 2018 roku!

W składzie szóstej edycji hamburskiego festiwalu już wcześniej ogłoszony został Atlantean Kodex, teraz jednak do składu dołączyły takie zespoły jak Diamond Head, Master’s Hammer, Savage Master i Veneum.

Pełen skład możecie zobaczyć na plakacie. Trzeba przyznać, że festiwal robi wrażenie. Legendarne Diamond Head, główne inspiracje Metalliki i Megadeth. Brian Tatler mimo wielu zmian w składzie wciąż trzyma poziom. Widzieliśmy sami rok temu. Było genialnie!

Kultowy Master’s Hammer wrócił do koncertowania po udanym show na Brutal Assault. Legenda blacku coraz częściej występuje na festiwalach w Europie.

Trzecią z gwiazd jest Savage Master. Heavymetalowa brygada z USA gra w świetnym, oldschoolowym stylu, a to co zespół wyróżnia to damski wokal, ale z pazurem jakiego nie powstydziłoby się wielu męskich frontmanów.

Najważniejszy jest jednak koncert epickiego Atlantean Kodex. Dla nas to absolutny must have, Niemcy grają na żywo niezbyt często, a mają w dorobku trzy genialne płyty. Usłyszeć na żywo Sol Invictus? Marzenie może się spełnić.

KIEDY? 9-10.03.2018

Gdzie? Hamburg

Bilety? Kupicie je tutaj w cenie 56 euro za dwa dni: http://helloverhammaburg.blogspot.com/

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *