Australijski Music Feeds przeprowadził niedawno wywiad z Butcher Babies, amerykańskim zespołem metalowym. Zespół spędził dużą część lata na tworzeniu i nagrywaniu materiału na ich nadchodzący, 2. album, przy okazji którego współpracują z producentem Loganem Maderem.
Heidi Shepherd, jedna z dwóch wokalistek zespołu, ujawniła ciekawą informację w rozmowie z Music Feeds:

Przygotowujemy coś na październik. Nie mogę dokładnie powiedzieć, co to będzie. Chcę jednak zdradzić krztynę na ten temat.
Wydamy coś w październiku, coś, czym wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani i nad czym pracowaliśmy naprawdę ciężko. Nasz nowy album również jest w trakcie przygotowania, ukaże się on w przyszłym roku.

Całego wywiadu możecie przesłuchać poniżej.

Z kolei w rozmowie z Maine Music News druga wokalista, Carla Harvey, opowiadała o następcy albumu ,,Goliath” z 2013 roku:

Spędziliśmy 6 tygodni na przedprodukcji i nagrywaniu, aby stworzyć album, który będzie u nas powodował gęsią skórkę za każdym razem, gdy będziemy go słuchać.

Wszyscy pochodzimy z innych muzycznych środowisk. Ja lubię old-schoolowe rzeczy, takie jak Slayer, stara Metallica, kocham Panterę. Nasz perkusista, Chris Warner, uwielbia Marilyna Mansona. Heidi kocha nu-metal. Henry (Flury), gitarzysta, jest fanem Meshuggah, a Jason (Klein), basista, kocha death metal. Udało się nam włożyć te wszystkie różne odmiany metalu, które lubimy, do naszego nowego albumu. Jest on bardzo organiczny i brzmi bardzo dobrze.

Heidi Shephard (Butcher Babies): "Przygotowujemy coś na październik"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *