Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, polski metalowy zespół Hate rozstał się kilka dni temu ze swoim dotychczasowym perkusistą, Stanisławem „Hexenem” Malanowiczem. W oficjalnym oświadczeniu zostało napisane, że powodem były „różnice artystyczne pomiędzy Malanowiczem, a resztą zespołu”.

Hate nie kazało nam długo czekać na wiadomość o nowym członku kapeli, który usiądzie za bębnami. Oto wiadomość od Adama „ATF Sinnera” Buszko, lidera zespołu, która została wczoraj (24 marca) opublikowana na ich oficjalnym profilu na Facebooku:

Z dumą informujemy Was, że naszym nowym perkusistą został Paweł „Pavulon” Jaroszewicz! Wybór nie był trudny, gdyż znamy się z Pawłem od lat i zawsze podziwialiśmy jego determinację, a także postępy jakich dokonał występując w takich zespołach jak Crionics, Vader, Decapitated i Antigama. Ostatnio zagraliśmy razem kilka koncertów i mamy silne wrażenie, że Paweł jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jestem pewien, że jego nieprzeciętne zdolności znajdą zastosowanie w nowych utworach, a także zdecydowanie dodadzą poweru naszym koncertom. Od kilku miesięcy trwa praca nad nowym materiałem, który zamierzamy nagrać jeszcze tego lata. Już za kilka dni wyruszamy na trasę w zachodniej Europie w towarzystwie norweskiego Kampfar. Tyle jeśli chodzi o najbliższe plany. Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że od dawna potrzebowaliśmy świeżej krwi, nowej energii, która pozwoliłaby nam sprostać nadchodzącym wyzwaniom. W końcu mamy tę energię i to pozwala mi patrzeć w przyszłość z wielkim optymizmem. Obserwujcie nasze poczynania, bo będzie się działo!

Adam nie ukrywa też swojej ekscytacji na myśl o trasie po Europie, „Spreading the Plague MMXIV Tour”, w którą Hate wybierze się pod koniec marca:

Nie możemy się doczekać ponownego koncertowania po Europie, myślę, że kombinacja składów podczas tej trasy jest po prostu zabójcza!  Teraz, gdy pracujemy nad nowym materiałem, możecie się spodziewać trochę nowego, firmowego, bluźnierczego grania na nadchodzących występach! Czekaliśmy na regularną trasę od czasu tragedii, która się wydarzyła (były basista Hate, Sławomir „Mortifer” Archangielskij, zmarł podczas snu w nocy z 5 na 6 kwietnia 2013 roku, z powodu zaburzeń serca – przyp. red.) i myślę, że w końcu nadszedł czas, aby ponownie ruszyć w drogę z pełną mocą. Powrócimy odmłodzeni i bardziej głodni niż kiedykolwiek, więc przygotujcie się na prawdziwie szalone koncerty!

Zespół zachęca zainteresowanych do zapoznania się z Facebookowym profilem nowego perkusisty, Pawła „Pavulona” Jaroszewicza: link.

Hate przedstawia nowego perkusistę, Pawła "Pavulona" Jaroszewicza

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *