Na swoim oficjalnym Facebooku, wyrzucony z duńskiego zespołu Hal Patino, wydał kolejne oświadczenie w którym zaprzeczył jakoby miał problem z narkotykami oraz nazwał King Diamonda „zmęczonym i zgorzkniałym, starym człowiekiem”. W pierwszym oświadczeniu Hala Patino, basista podkreślał, że nie został wyrzucony z King Diamond, lecz samodzielnie opuścił szeregi zespołu. Całość nowego oświadczenia tłumaczymy poniżej.

NIE JESTEM uzależniony od narkotyków!

Właściwie to już jestem tym wszystkim wykończony, ale czuję że muszę opowiedzieć tą historię z mojego punktu widzenia (bez odnoszenia się do każdego drobnego detalu z oświadczenia Kinga, bo wtedy zamieniłoby się to w powieść). Po tym co napiszę, niech każdy pomyśli i uwierzy w co tylko zechce.

CO DO CHUJA!!? – King znów to zrobił!

Mam 3 dzieci, które używają Facebooka i codziennie czytają na nim wiadomości. Twoje kłamstwa na temat pewnych spraw – jak oskarżenie mnie o branie narkotyków i nazwanie mnie kłamcą jest podłe i obrzydliwe – ale to naprawdę nie jest dla mnie niespodzianką, ponieważ zawsze tak to wyglądało.

Wiedziałem, że może do czegoś takiego dojść i King również wie, że jeżeli udałoby się nam dojść do porozumienia, mógłbym latać tam na próby i z powrotem na koncerty w Norwegii… Gdy nie usłyszałem od niego (nich) żadnego odzewu… po prostu odszedłem!

King! Jak możesz nazywać mnie kłamcą, gdy powiedziałem, że to samo zrobiłeś moim przyjaciołom Mikkey’owi Dee i Pete’owi Blakkowi!

Opuścili kapelę nim sam zdążyłeś powiedzieć prasie, że ich wylano!

To (poniżej) mówi samo za siebie!

Music Street Journal – wywiad z Mikkey Dee:

„King i wytwórnia powiedzieli: ‚Mikkey Dee został zwolniony ze swoich obowiązków w King Diamond, bo chciał zbyt dużo pieniędzy, blablabla’ a ja na to: ‚Monty ty pierdolony dupku, tutaj Mikkey z Kent, nie zostałem wylany tylko sam odszedłem ty skurwysynie, pozwę cię za to!’ Więc rozprzestrzeniali kłamstwa na ten temat, aż dołączyłem do Dokken. King wezwał mnie do siebie, bo kiedyś to on rozpowiadał o mnie różne rzeczy w magazynach i nie mogłem nic zrobić, ale teraz nadeszła moja kolej by porozmawiać z prasą i ludzie zapierdalali za mną wołając: ‚Oh Mikkey, jesteś w Dokken!’ „

Link: http://www.kingdiamondcoven.com/CWWforum/index.php?topic=35.0

Oświadczenie King Diamond, 1990 rok – 3 miesiące po tym jak Pete opuścił kapelę:

„Pete Blakk został wyrzucony z zespołu ze względu na brak entuzjazmu i problemy z narkotykami.”

Z tego co wiem – i wie o tym wiele innych ludzi, Pete był czysty, gdy pracowaliśmy nad „The Eye” – i byliśmy wtedy czyści już od 6 miesięcy.

Jeżeli chodzi o moją nieobecność w studiu – byłem osłabiony grypą przez te parę dni.  Dzwoniłem wtedy do studia – byli w pełni świadomi powodów przez które mnie tam nie było.

Do wszystkich czytających – nie biorę narkotyków i nie jestem nawet typem pijącym – zazwyczaj piję tylko parę shotów whiskey tuż przed tym nim wyjdę na scenę, by nabrać odpowiedniego nastawienia. Nie postrzegam tego jako „Problemu Z Narkotykami”.

NA KONIEC

Chciałbym zaadresować to do Kinga, jeżeli to będzie czytał.

Osobiście gówno mnie to obchodzi co wypisujesz na mój temat, jestem natomiast bardziej zaniepokojony tym, że moje dzieci, rodzina i przyjaciele czytają te bzdury na temat mojego rzekomego uzależnienia od narkotyków!!

Myślisz, że wiesz co się dzieje w moim życiu? Gówno wiesz na ten temat… i nigdy nic o tym nie będziesz wiedział!

Twoim prawdziwym problemem jest to, że jesteś zmęczonym i zgorzkniałym, starym człowiekiem, to jedyna rzecz jaką zrozumiałem z twojego oświadczenia.

Kończąc już… NIGDY ci tego nie wybaczę!

Całe wsparcie, które otrzymywałeś od mojej rodziny, w szczególności mojego syna Jackiego i ‘’Maryann Cotton’’, które promowało cię we wszystkich mediach (w TV, podczas wywiadów itp.). Gdy dowiedziałeś się, że zaczyna pisać razem z Dickem Wagnerem i Alicem Copperem, odwróciłeś się do niego plecami, pomimo, że znałeś go odkąd był dzieckiem.

I masz rację, już nigdy, przenigdy nie będę ponownie z tobą pracował…

Bo oto co otrzymuje się po graniu przez 19 lat z King Diamond.

Dla tych wszystkich, którzy okazali swoje wsparcie i troskę: DZIĘKUJĘ WAM!

Hal Patino

Hal Patino o King Diamond: "Twoim prawdziwym problemem jest to, że jesteś zmęczonym i zgorzkniałym, starym człowiekiem"

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *