Ostatnio publikowaliśmy wypowiedź organizatora legendarnego festiwalu Rock In Rio. Dotyczyła ona ostatniego spóźnienia Guns N’ Roses na występ. Zespół postanowił i tym razem pokusić się o sprostowanie:

Guns N’ Roses chcieliby jasno wyrazić swoje zdanie na temat zamieszania w związku z Rock In Rio. Festiwal był nieodpowiednio zrealizowany i opady deszczu skomplikowały przygotowania. Każdy kto tam był wie, że System Of A Down nie zszedł ze sceny przed 01:15. Scena po Systemie nie została uporządkowana przed 01:45. GN’ R byli gotowy, żeby wejść na scenę 02:15, Axl był na miejscu już o pierwszej w nocy. Nieodpowiednia organizacja Rock In Rio spowodowała dalsze opóźnienia wywołane zepsuciem nagłośniania przez ulewny deszcz. Zespół wszedł na scenę 02:24 i zagrał ponad dwugodzinny set w ulewie. Guns N’ Roses nie chcieli nigdy nikogo świadomie urazić, zwłaszcza fanów.

Guns N' Roses: ponowne wyjaśnienie ostatniego spóźnienia

5 Komentarze Guns N’ Roses: ponowne wyjaśnienie ostatniego spóźnienia

 1. seba

  szkoda mi Axl, slucham wlasnie sobie starych nagran. Szkoda ze on sie tak poniza, ma teraz fatalny wokal, czasem cos zadziala, ale ogolnie wyje jak baba stara jakas. coz szkoda i tyle

  Reply
 2. Monde

  Poniża? Spełnianie się jako muzyk po okresie świetności to upokarzanie się? „Ma teraz fatalny wokal”… znasz jakiegoś wokalistę, który po tylu latach i takim sposobie śpiewania brzmiałby tak samo? Axl nadal robi to, co kocha i, według mnie, takim osobom należy się szacunek.

  Reply
  1. Kamil

   Wokalista, który ma obecnie taki sam wokal jak dawniej? Ja ci mogę wymienić paru. Sebastian Bach, Rob Halford, Dio (teraz nie żyje, ale mam tu na myśli 3 lata wcześniej), Chuck Billy, Peter Byford, Lemmy, James Hetfield (nie no, żartuję), Eric Adams. Uważam, że im wokal wiele się nie zmienił, dalej mają tego powera jak kiedyś.

   Reply
 3. seba

  wiesz , ale ja bylem fanem g n r w latach 90-tych ogromnym. Teraz natomiast bym nie chcial isc na koncert Axla, wyje okropnie. dla mnie to jest brak szacunku w nasza strone . ja nie mam pretensji do niego , kazdy sie stazeje. dzis raczej jest to tylko kwestia pieniedzy, tak jak chwyt marketingowy ze to g n r , a to nie jest prawda. jednak jak chcesz to idz na takie cos. pozdrawiam cie Monde.

  Reply
 4. monica

  POWIEM WAM TAK , JAKBYSCIE WIEDZIELI TO AXL MIAL PROBLEMY Z KRTANIĄ W OSTATNICH LATACH I CUD ZE JESZCZE SPIEWA . JAK WAM SIE NIE PODOBA TO PO CO TO OGLADACIE ?!

  Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *