Guns N’ Roses oficjalnie powracają w co najmniej bliskim oryginalnemu składzie Axl Rose / Slash / Duff McKagan. Potwierdzają się plotki nt. ich występu podczas festiwalu Coachella Music And Arts Festival – będą to aż 2 koncerty 16 i 23 kwietnia. Zarówno Slash, McKagan jak i oficjalny profil Guns N’ Roses użyli poniższego zdjęcia na facebooku.

guns n' roses

Co z pozostałymi doniesieniami? Niebawem z pewnością się dowiemy. Consequence of Sound utrzymuje, że w składzie zagości także Matt Sorum. Billboard wskazuje natomiast, że Izzy Stradlin nadal konsekwentnie odmawia udziału w czymkolwiek na poważnie, w zw. z czym ma zastąpić go obecny gitarzysta, Richard Fortus (który się z nim przyjaźni, podobnie jak ze Slashem). Z drugiej strony rzekomo ci sami ludzie, którzy przewidzieli występ na Coachella donosili, że pierwsze koncerty naprawdę mają odbyć się w oryginalnym składzie. Jak słusznie zaznacza admin Slash Army Poland:

Wyobrażasz sobie, że Steven nie będąc częścią reunionu, przez tyle czasu nic by na ten temat nie powiedział? Bez szans!

W planach ma być szykowana również trasa po 25 stadionach w Ameryce Pólnocnej i być może parę promocyjnych utworów. Pożyjemy, zobaczymy!

 guns n roses coachella

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *