W 2013r. Joey Siler – wokalista Good Friends & A Bottle of Whiskey, coverbandu Pantery z Florydy – w rozmowie z kolegami z zespołu po próbie kawałka „5 Minutes Alone” zażartował: „Co by było, gdyby Phil miał swój własny program o gotowaniu i zmieniłbym tekst na ‚5 Minutes On Low’ [‚5 minut na małym ogniu’]?”.

Tak zrodził się pomysł, który Joey w ramach swojego hobby przekuł w słynną animację, pt. „Cooking Hostile With Phil Anselmo” (ponad 0,5 miliona wyświetleń na YouTube).

Podczas jednego z wywiadów z Philem okazało się, że widział on ten właśnie 2,5-minutowy klip i jego zdaniem był on „kurewsko zabawny, kurewsko fantastyczny”, i dał mu „duże dwa kciuki w górę”. Gdy nadszedł czas ubiegłorocznej edycji Housecore Horror Film Festival organizowanego przez Anselmo, z młodym „reżyserem” skontaktował się Corey Mitchell, współtwórca imprezy, i zaproponował mu, by jego filmik został wyświetlony w jej trakcie, co też miało miejsce.

W październiku 2013r. Siler stworzył pierwszy, 10-minutowy odcinek „Cooking Hostile!”, zaś 31 grudnia swoją premierę na YouTube miał odcinek #2. Wszystkie 3 klipy możecie obejrzeć poniżej:

Pierwsze, krótkie wideo:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *