Nawet, jeżeli nie jesteś fanem progresywnego metalu, warto pochylić się nad Gojirą, która z łatwością łączy miłośników wielu gatunków. Dzisiejsze wieści z zachodu ujawniają, że pojawi się ona także na Wacken Open Air 2018!

Gojira to jedna z najbardziej emocjonujących współczesnych kapel. Muzycy wiedzą, czego chcą i konsekwentnie podążają własną ścieżką. To właśnie dlatego brzmienie ich muzyki jest tak niepowtarzalne. Ich muzyka jest ciężka, ale nie tylko samym ciężarem żyje. Nie brakuje tu miejsca dla świetnych melodii i czystych wokali. Mimo, że definiowana jest często jako progresywna, nie stosuje się do niepisanej zasady im dłużej, tym lepiej. Najnowszy album Magma wcale do najdłuższych nie należy, ale jakościowo nie dorówna mu nikt.

Koncert Gojiry będzie świetną rozrywką dla tych, których umysły są otwarte na nowości i niebanalne rozwiązania. Starsi fani na pewno również znajdą coś dla siebie, jeżeli uważnie i świadomie śledzą rozwój kapeli.

Bilety na Wacken Open Air 2018 dostępne są poprzez www.metaltix.com

Podczas W:O:A 2018 – 02.08. – 04.08 zagrają między innymi: Judas Priest, Nightwish, In Flames, Ghost, Helloween – Pumpkins United, Running Wild, Behemoth, Dimmu Borgir, Arch Enemy, Children Of Bodom, In Extremo, Hatebreed, Gojira, Steel Panther, Doro, Dirkschneider, Samael, Cannibal Corpse, Schandmaul, Destruction, Clawfinger, Korpiklaani, Eskimo Callboy, Die Apokalyptischen Reiter, Converge, Riot V, Epica, Tremonti, Wintersun, Oomph!, Amorphis, Vince Neil

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *