Godsmack jest w studiu i oficjalnie zaczął nagrywanie szóstego albumu, który ma zostać wydany pod koniec 2014 roku. Potwierdzają to słowa Sully’ego Erny, wokalisty grupy, wprost z jego Twittera:

Przedprodukcja wreszcie zakończona! Oficjalnie rozpoczęliśmy nagrywanie nowego albumu! To nagranie skopie Wam tyłki! Tak tylko mówię…

Producentem następcy „The Oracle” z 2010 roku będzie ponownie Dave Fortman, współpracujący wcześniej z takimi zespołami, jak Slipknot czy Evanescence. Na temat nadchodzącej płyty wypowiedział się również perkusista zespoły, Shannon Larkin:

Mamy tak wiele ciekawych utworów, że muszę powiedzieć, że będzie bardzo trudno zawęzić listę do tych najlepszych! Wiem, że minęło sporo czasu odkąd słyszeliście coś od nas ale dołożymy wszelkich starań by spełnić Wasze oczekiwania.

Jakiś czas temu, w wywiadzie dla The Pulse of Radio Sully Erna mówił, że jest dumny z dokonań Godsmack:

Wiesz, miło jest wiedzieć, że tworzymy rzeczy które ciągle żyją i mają się dobrze w rockowych stacjach radiowych, świecie hard rocka i innych tego rodzaju rzeczy. My jesteśmy po środku. Nie jesteśmy aż tak popowi jak Aerosmith ale nie jesteśmy też tak mroczni i metalowi jak wiesz, Slipknot czy Metallica czy cokolwiek. Jesteśmy swego rodzaju zespołem „pomiędzy”.

Ostatnie kilka lat Erna spędził realizując swoje własne projekty niezwiązane z Godsmack. Wydał swój solowy album „Avalon” oraz zagrał rolę w nowym horrorze „Army of the Damned”, dostępnym na DVD.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *