Walls Of Blood to nowy, solowy projekt Glena Drovera, który od czasu opuszczenia Megadeth w 2007 r. w zasadzie nie nagrał niczego nowego (nie licząc płyty Metalusion  z 2011 r., gdzie jednak nie był współkompozytorem).

Album pt. Imprerium w całości otrzymamy 22 lutego br. Obok Drovera, który stworzył i nagrał wszystkie partie gitar i klawiszy (zajął się także produkcją i inżynierią dźwięku), usłyszymy także basistów: Chrisa Mylesa i Joe DiBiase’a, perkusistę Scotta Barrymore’a (wyjąwszy cover Alice In Chains, w którym gitarzyście towarzyszy brat, Shawn Drover), a także znanych wokalistów (m.in. Tim Owens, Chuck Billy i Todd La Torre) – różnych w niemal każdym utworze.

Wcześniej otrzymaliśmy już 2 utwory, które ostatecznie znajdą się na tej płycie -„Discordia” z frontmanem Queensrÿche za mikrofonem oraz „Leave This World Behind”, pierwotnie wydany w 2015 r. pod szyldem reaktywowanego ówcześnie Eidolon (dawnego zespołu braci Droverów). Wygląda więc na to, że Eidolon chyba jednak na stałe nie wróci. Oba numery poniżej:

walls of blood imperium 2018

Tracklista:

01. Leave This World Behind (feat. Nils K. Rue)
02. Discordia (feat. Todd La Torre)
03. Waiting To Die (feat. Chuck Billy)
04. Blood Sacrifice Ritual (feat. Henning Nasse)
05. Tarnished Dream (feat. Tim Owens)
06. Walls Of Blood (feat. Matt Cuthbertson)
07. The Fault Of Man (feat. Henning Basse)
08. Dark Lords Of Sleep (feat. Dan Cleary)
09. Junkhead (ALICE IN CHAINS cover) (feat. Lance Harvill)
10. Seven Spirits (feat. Henning Basse)

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *