Niedawno informowaliśmy o odejściu z Megadeth dwóch muzyków – perkusisty Shawna Drovera i gitarzysty Chrisa Brodericka. Od razu pojawiło się wiele spekulacji co to tego, kto zastąpi brakujących członków kapeli. Sam Dave Lombardo powiedział rzekomo, że jest otwarty na propozycję gry w Megadeth.

Z kolei jeśli chodzi o gitarzystę, wielu internautów wspominało o Glenie Droverze, bracie Shawna, który grał w zespole Dave’a Mustaine’a przez kilka lat, zanim zastąpił go Broderick. Gitarzysta odniósł się do tych spekulacji, mówiąc, że nie ma szans na jego powrót do Megadeth. Poniżej tłumaczymy wypowiedź Glena, zamieszoną na Facebooku:

Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy chcą mnie zobaczyć ponownie w Megadeth, ale to nigdy się nie wydarzy. Mam do roboty inne fajne rzeczy. Nie ma żadnych szans na to, że kiedykolwiek to zrobię. Przy okazji chciałem podziękować za masę waszego wspaniałego wsparcia – było ekstra, gdy grałem w tym zespole wszystkie te czadowe występy i spotykałem wielu z was.

Gitarzysta został kiedyś zapytany o to, czy jego odejście z Megadeth było związane z chęcią przebywania większej ilości czasu z rodziną. Drover powiedział:

Nie, niekoniecznie. To znaczy – tak było po części, jednak gdy grałem w tym zespole, było w nim dużo chaosu i to wszystko nie wyglądało tak fajnie. Kilka pierwszych lat w Megadeth było super – atmosfera była bardzo zdrowa – ale pod koniec to się zmieniło.

Glen Drover: "Nie ma szans abym ponownie dołączył do Megadeth"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *