Już jesienią tego roku popularna grupa Ghost B. C. zamierza wejść do studia by w 2015 roku wydać następcę Infestissumam, ostatniego albumu grupy. Na temat szczegółów odnośnie nowego wydawnictwa w wywiadzie dla internetowego radia AndrewHaug.com opowiedział jeden z instrumentalistów Ghosta:

To, co chciałem powiedzieć i wyjaśnić to fakt, że „Infestissumam” stał się tak naprawdę albumem, w którym nacisk był położony na wokale, co bardzo dobrze komponuje się z naszą teatralnością na scenie. Mimo tego w przyszłości, podczas gdy planujemy stać się jeszcze lepsi w tworzeniu spektakli podczas koncertów, nie możemy pozwolić na to, żeby Papa ciągle śpiewał.

Jest ku temu kilka powodów: a) nie jest to zbyt dobre dla dynamiki, b) śpiewający bez przerwy wokalista nie jest zdrowym rozwiązaniem i c) z punktu widzenia instrumentalistów, mimo faktu, iż lubię nasz ostatni album, myślę, że chcemy nagrać płytę bardziej instrumentalną, opartą głównie na riffach. To są jednak tylko wstępne i ogólne spostrzeżenia z naszego punktu widzenia. Ciężko powiedzieć, czy spowodują one, że album będzie mniej lub bardziej metalowy.

Ghost-B.C.1

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *