Graspop nie powiedział ostatniego słowa i mocno walczy o tytuł najlepszego festiwalu 2018 roku. Kolejne ogłoszenia tylko potwierdzają, jak mocna będzie to edycja. Tym razem organizatorzy ogłosili 25 kolejnych zespołów.

Ghost już dwa lata temu wystąpił na głównej scenie GMM i był to jeden z najlepszych koncertów tamtego festiwalu. Liczymy, że w tym roku zaprezentują się późniejszą porą, bo nie ma nic lepszego niż Ghost o zmroku.

Z solowym materiałem zaprezentuje się głos Korn Jonathan Davis, nie zabraknie obecnego na każdym festiwalu Arch Enemy, znajdzie się również miejsce dla Tremonti i Shinedown, czyli aktualnego i niedawnego supportu Iron Maiden.

Nas cieszy występ Accept. Ekipa Łysego ominęła Polskę na ostatniej trasie, więc dobrze będzie zobaczyć ich w Belgii. Dave Lombardo w rozmowie z nami zapowiadał, że nie planuje trasy Dead Cross, ale plany się zmieniły i panowie zagrają na kilku europejskich festiwalach.

Batushka, Carach Angren i Septicflesh to wybory dla fanów cięższego grania. W tej kategorii numerem jeden jest jednak Wolves in the Throne Room, absolutne objawienie black metalu.

Pełna lista nowych zespołów dostępna jest na plakacie poniżej.

Bilety w cenie 215 euro (3 dni) lub 245 euro (4 dni) zakupicie tutaj: https://www.graspop.be/en/tickets/
Dostępne są również bilety jednodniowe za 99 euro.

Pełny skład festiwalu:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *