Eagle Records ogłosiła wydanie albumu koncertowego Gary’ego Moore’a, który będzie nosił tytuł „Live At Bush Hall 2007”. Krążek ujrzy światło dzienne już 23 września. Jest to pierwsze wydanie tego niezwykłego koncertu, podczas którego można było usłyszeć utwory nigdy wcześniej nie grane na żywo.

Gary Moore był jednym z najlepszych i najbardziej poważanych gitarzystów swojej generacji, z bogatą muzyczną karierą, zarówno w zespołach, ale także jako muzyk solowy. Miał bogaty romans z rockiem i bluesem, co głośno i wyraźnie słychać na „Live At Bush Hall 2007”.

Koncert ten, zagrany w londyńskim Bush Hall, 17 maja  2007, był pierwotnie transmitowany przez radio Planet Rock. Jest to pierwszy raz, kiedy kompletny koncert zostanie opublikowany poza oryginalną transmisją. Podczas występu można było usłyszeć wtedy najnowsze kompozycje Moora z albumu „Close As You Get”, jak ‚Eyesight To The Blind’ i ‚I Had A Dream’. Najbardziej znane kompozycje gitarzysty przeplatane były rzadko granymi kompozycjami.

Gary Moore był jedynym w swoim rodzaju muzykiem koncertowym, wirtuozem, który nie stronił także od kontaktu z publicznością, a „Live At Bush Hall 2007” jest tego idealnym przykładem.

Lista utworów:
01. If The Devil Made Whiskey
02. Thirty Days
03. Trouble At Home
04. Hard Times
05. Eyesight To The Blind
06. I Had A Dream
07. Too Tired
08. Gary’s Blues 1
09. Don’t Believe A Word
10. Still Got The Blues
11. Walking By Myself
12. The Blues Is Alright
13. Sundown

Gary Moore: album koncertowy we wrześniu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *