Podczas kliniki gitarowej 18 maja w Livonii w Michigan, Gary Holt (Exodus, Slayer) zabawiał fanów opowieściami ze swej bujnej kariery, najbardziej znanymi riffami swojego autorstwa oraz szczerymi do bólu komentarzami dot. otaczającego nas dziś świata. Ostrych słów nie szczędził m.in. pod adresem młodych raperów oraz rodziny Kardashian i jej fanów. Poniżej tłumaczenie fragmentów i zapis wideo ze spotkania.

O młodych raperach:

Lubię old-schoolowy rap. Może wyjdę na starucha, ale kiedyś raperzy naprawdę czuli rytm. Byli naprawdę funkowi. A całe to gówno teraz, kurwa? Nawet nie wchodzą w tempo; nawet nie rymują. Wszystko jest pojebane.

[wskazując na kogoś z publiczności] Słuchaj, jesteś młodym gościem, tak? Chcesz zrobić karierę w muzyce? Idź i zrób sobie w chuj tatuaży na twarzy. Będziesz jebaną gwiazdą rapu. Tak kiedyś wyglądali kolesie, którzy zaliczali zgon w autobusie – malowaliśmy ich kurwa całych markerami. A dziś oni chcą tak wyglądać specjalnie. To szaleństwo. Wszyscy mają kurwa marker na twarzy.

O tym, dlaczego hip-hop stał się popularniejszy niż rock:

Moja teoria na to, dlaczego rap jest kurwa numerem jeden w Ameryce jest taka, że to przez media społecznościowe. Raperzy – przyjaźnię się z niektórymi i kocham wielu z nich, ale oni zawsze obnosili się w stylu, „Patrz, co ja mam. Patrz na moje diamenty i całe moje gówno.”

Czytałem ostatnio jakiś artykuł – był o jakimś 18-letnim raperze, który kupił Rolls-Royce’a tylko po to, żeby rozwalić w nim szyby i wrzucić to na instagrama. No dobra, jesteś więc jebanym dupkiem, jesteś debilem i mam nadzieję, że skończą ci się pieniądze i że będziesz potem za kasę ciągnąć druta za śmietnikiem. Pierdol się.

O tym, co by zrobił w ciągu 5 minut sam na sam z Kim Kardashian:

Nic, co myślą sobie Wasze zboczone umysły. Nie zrobiłbym jej krzywdy. Wiecie, ja nie nienawidzę Kardashianów. Naprawdę. Nienawidzę ludzi, którzy uczynili ich sławnymi – nas. Nienawidzę faktu, że ludzie są tak zauroczeni i tak zafascynowani bujnym lifestyle’em bogatych i sławnych, że wynoszą ich do takiego statusu.

Teraz ona chce być prawnikiem. O ile zda egzamin kończący aplikację, w co nie wierzę. To kłamstwo, komuś dała za to w łapę.

Albo spójrzcie na naturalne usta Kylie Jenner, a potem na te balony, które ma teraz. To doprawdy niedorzeczne. To paskudne. Wyglądasz paskudnie. Sorry – ja dostrzegam piękno w tym, co naturalne. Szczur stworzony w laboratorium nie jest dla mnie atrakcyjny. Bądźcie sobą.

Jesteśmy metalami, prawda? Ja widzę piękno w dziwakach i wyrzutkach tego świata, bo to czyni nas tym, kim jesteśmy. W dniu, w którym się zjednoczymy i chwycimy kurwa za broń, odzyskamy pieprzoną muzykę.

 

5 Komentarze Gary Holt „ostro pojechał” po młodych raperach i rodzinie Kardashian

 1. Zagryzotta

  Zgadzam się w 1000%
  To, co się dzieje dzisiaj dookoła nas, nie przedstawia sobą żadnej wartości. Sztuka zamiast intrygować, irytuje. W większości młodych umysłów rodzi się coś, co jest po prostu niedorzeczne. Oni to przekazują innym, infekując tym samym całe społeczeństwa. Wiadomo, że internet jest fajny… Instagram jest fajny. Fejsbuki i inne banialuki… Czy jednak skoro wymyśliliśmy, jako ludzkość tyle fajnych rzeczy, to musimy za ich pomocą przekazywać takie lifestylowe debilizmy?! Jasne… Niech każdy robi, co uważa za stosowne, o ile nie przekracza pewnej granicy, ale co, jeśli ta choroba… Ten wszechobecny gniot atakuje nas na każdym kroku? Gdzie się kończy naturalne zachowanie, a zaczyna eksponowanie głupoty dla sławy? Na pewno to, co jeszcze nie tak dawno było dobre, dla wielu dzisiaj już jest nudne, ale czy trzeba eksperymentować łamiąc kark o ten beton?

  Reply
 2. Old

  Gary to sie nazywa marksizm kulturowy, a tak naprawde antykultura i nie da sie juz tego zatrzymac, swiat musi upasc i w koncu upadnie.

  Reply
 3. schizoid

  Śmiesznie czyta się te jego wypowiedzi o naturalnym pięknie, kiedy wie się, jak wygląda jego żona ;)

  Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *