Giraffe Tongue Orchestra. Mówi Wam to coś? O grupie dowiedzieliśmy się w roku 2011, kiedy to gitarzysta The Dillinger Escape Plan, Ben Weinman, zdradził, iż wraz z Brentem Hindsem z Mastodon pracuje nad wspólnym projektem. Minęło sporo czasu, a nadal nie doczekaliśmy się żadnych szczegółów.

Zespół nie koncertował, nie publikował płyt ani singli, ale dochodziło w nim do wielu zmian personalnych. Wydawało się jednak pewne, że za wokal odpowiedzialna będzie aktorka Juliette Lewis, co, przyznacie, byłoby połączeniem dosyć nietypowym. Do niczego takiego nie dojdzie. Owszem, Lewis pojawi się na płycie, ale w charakterze gościa – frontmanem grupy zostanie William DuVall, wokalista Alice In Chains.

Mówi Ben Weinman:

Juliette Lewis nie będzie naszą główną wokalistką, pojawi się na płycie gościnnie. Jak każdy, lubię wrzucić jakieś zdjęcie na Instagram, one krążą, a ludzie dorabiają do nich historie. Rzeczywiście, pracowaliśmy wspólnie nad kilkoma utworami, niektóre z nich przeznaczymy dla GTO, a niektóre to po prostu jammowanie. Nagrała fajne wokale, ale głównym wokalistą jest William DuVall.

William DuVall

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *