Podczas wywiadu dla SirusXM Radio Frank Bello, basista Anthrax został poproszony o komentarz w sprawie niedawnego odejścia Shawna Drovera i Chrisa Brodericka z Megadeth.

Wiesz co? Nie znam wewnętrznej sytuacji w zespole. To po prostu bardzo smutna sprawa, bo wszyscy oni są moimi dobrymi przyjaciółmi. Z Davidem Ellefsonem miałem nawet osobny projekt, Altitudes & Altitude.

Nie chcę wtykać nosa w nie swoje sprawy. Cokolwiek wydarzy się wewnątrz Megadeth, będę szanował członków tej grupy. Jasne, że jest mi przykro, ale Chris i Shawn to wspaniali muzycy, którzy poradzą sobie również po zakończeniu współpracy z Mustainem i Ellefsonem. Takie sytuacje po prostu zdarzają się w tym biznesie.

Bello przyznał:

Wiem, że moje wypowiedzi są maksymalnie, politycznie poprawne, ale po prostu nie wiem, jak się do tego wszystkiego ustosunkować. Mam tylko nadzieję, że to było najlepsze wyjście z tej sytuacji. Wierzę, że każdy z nich będzie szczęśliwy.

Chris Broderick opuścił Megadeth dosłownie kilka godzin po tym, jak perkusista grupy, Shawn Drover ogłosił swoje odejście z powodu „chęci realizowania własnych zainteresowań muzycznych”. Owocem ich współpracy były trzy albumy zespołu: Endgame (2009), TH1RT3EN (2011) oraz Super Collider (2013). Drover nagrał z Megaeth również wydany w 2007 roku „United Abominations”.

Frank Bello (Anthrax): Odejście Brodericka i Drovera z Megadeth to smutna sprawa

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *