Już w maju na dwóch koncertach w Polsce wystąpi najlepszy i najbardziej widowiskowy tribute band na świecie, The Australian Pink Floyd Show! 5 maja formacja zaprezentuje się w bydgoskiej Hali Łuczniczka, a następnego dnia – w katowickim Spodku.

Australian Pink Floyd Show 2014

Już od 7 lat co roku przyjeżdżamy do Polski i zawsze czekamy na to, żeby zagrać przed polską publicznością, która należy do jednych z najlepszych w Europie. Cieszymy się, że możemy do Was powracać każdego roku z nowym programem i zawsze jesteśmy bardzo ciepło przyjmowani, a same koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasi najwięksi fani pochodzą właśnie z Polski i wiemy, że niektórzy z nich oglądają nasze koncerty nie tylko w kraju, ale i poza Polską.

– tak zespół mówi o swoich polskich fanach, formacja zdradza także szczegóły nadchodzących koncertów:

W tym roku koncentrujemy się na takich albumach Pink Floyd jak: ‚Dark Side of The Moon’ , ‚Wish You Were Here’ oraz ‚The Division Bell’. Do programu dodaliśmy również kilka klasycznych kompozycji z „The Wall” oraz, odnosząc się do fanów, którzy lubią wcześniejszą twórczość Floydów, kilka innych, mniej oczywistych utworów, jak np. ‚Pigs’ czy ‘Set The Controls for the Heart of the Sun’. Specjalnie na potrzeby nowego show stworzyliśmy nowe wizualizacje oraz animacje, będzie również mnóstwo efektów specjalnych, świateł, laserów oraz ogromne balony: świnia, nauczyciel z ‚The Wall’ oraz nasz własny różowy kangur. Tegoroczna trasa już okazała się spektakularnym sukcesem, wielu ludzi mówi nam, że to nasze najlepsze dotychczasowe show. Nie możemy już doczekać się koncertów w Polsce, sądzimy, że dobór utworów zadowoli każdego fana Pink Floyd.

Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Set The Controls WORLD TOUR 2014

The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time!

5.05.2014 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

6.05.2014 – Katowice, Spodek

Rozpoczęcie koncertów: godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Bilety jeszcze w sprzedaży! Bilety do nabycia na stronach: www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl

Ceny biletów przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Bydgoszcz:

  • I kategoria– 255/ 270 zł
  • II kategoria – 180/ 195 zł
  • III kategoria – 155/ 170 zł
  • IV kategoria – 140/ 155 zł
  • V kategoria (płyta stojąca) – 135/ 150 zł

Katowice:

  • Loża – 335/ 350 zł
  • Sektory czerwone i zielone H, J i siedząca płyta B – 185/ 200 zł
  • Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) – 140/ 155 zł
  • Sektory niebieskie (od XI rzędu) – 120/ 135 zł
  • Sektory zielone (E, F, G, K, L, M) i siedząca płyta A i C – 160/ 175 zł

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *