Wideo do utworu ‚House Of The Rising Sun’ zostało dziś (24 marca) opublikowane przez zespół Five Finger Death Punch. Utwór, który jest jednocześnie coverem jednej z najbardziej rozpoznawalnych, folkowych ballad, jest kolejnym singlem z płyty pt. „The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Volume 2”.
Teledysk nagrany na pustyniach stanu Nevada został wyreżyserowany przez Zoltana Bathory (gitarzystę zespołu) oraz Briana Neala. Zoltan komentuje:

To wideo było eksperymentem, pierwszym krokiem w kierunku czegoś, co zawsze chcieliśmy zrobić, czyli pełnowymiarowego filmu Death Punch, gdzieś za jakiś czas. Wskoczyliśmy w to wiedząc, że ilość materiału, którą nagramy, będzie większa niż to, co będziemy mogli włożyć do teledysku. Ruszyliśmy tam z dwoma helikopterami, dwoma żyrokopterami, dwunastoma szalonymi samochodami, dużą obstawą i arsenałem kamer. Skończyliśmy z kupą świetnego materiału, najtrudniejszym zadaniem było skompresować to do trzyminutowego wideo, więc stworzyliśmy rozszerzoną wersję z długim intro, a dodatkowo, tak jak mówiliśmy, robimy jeszcze dłuższą „wersję reżyserską”.

Klip możecie zobaczyć poniżej:

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *