Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Lamb of God. Nowy dokument zespołu, zatytułowany „As The Palaces Burn” będzie można zobaczyć także w Polsce! Już 29 marca 2014 specjalny pokaz filmu odbędzie się w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli dla Was specjalnych zaproszeń na ten pokaz – szczegóły w dalszej części newsa.

Lamb-of-God-As-The-Palaces-Burn-Documentary-Poster

As the Palaces Burn jest trzecim albumem studyjnym amerykańskiej grupy heavymetalowej Lamb of God. To również tytuł dokumentu w reżyserii Dona Argotta o trudnych chwilach w karierze muzyków. Film, który początkowo miał być relacją z trasy koncertowej Lamb of God, dokumentować wyjątkową atmosferę panującą podczas koncertów, stał się zapisem z procesu sądowego. Ciężkie chwile w karierze muzyków zapoczątkował incydent podczas koncertu w Pradze 24 maja 2010 roku. Fan, który kilkakrotnie wchodził na scenę, został z niej zepchnięty i w rezultacie zmarł.

W czerwcu 2010 roku, Lamb of God wrócili do Czech, promując najnowszy album Resolution, a dzień przed ich koncertem w Pradze główny wokalista grupy – Randy Blythe został aresztowany pod zarzutem zabójstwa. Proces sądowy, który trwał kilka miesięcy, obserwowali zaciekawieni i zniecierpliwieni fani na całym świecie.

www.youtube.com/watch?v=nB6k-Ev_H7c

O filmie mogliście już czytać na naszych łamach – wypowiadali się o nim między innymi John Campbell oraz Chris Adler. Dziś miło nam poinformować o tym, że Lamb Of God: As The Palaces Burn zobaczyć będzie można także na jedynym w Polsce pokazie we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty.

Lamb of God: As the Palaces Burn

Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

29 marca (sobota), godz. 20.00

reżyseria: Don Argott

USA 2014, 120’

Bilety: 25zł

KONKURS

Mamy dla Was specjalne zaproszenia na ten pokaz. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie umieszczone na Facebookowym profilu DeathMagnetic.pl!

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na pokaz dokumentu. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 23 marca 2014.

Zapraszamy do kina. To może być jedyna w Polsce okazja zobaczenia najnowszej produkcji LoG na wielkim ekranie!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *