Festiwal „Uwolnić Muzykę” odbędzie się po raz szósty w Środzie Śląskiej w dniach 28-29 lipca 2017. Tradycyjnie impreza odbędzie się nad akwenem „Kajaki” .
Z roku na rok festiwal się rozwija i zdążył wypracować już swoją formułę. Oprócz zespołów które już liczą się na polskiej scenie, organizatorzy postawili na młode, mniej znane kapele. W pierwszy dzień festiwalu zaprezentują się zespoły grające różne odmiany alternatywnego rockowego grania, a w drugi dzień zagrają kapele prezentujące szeroko pojętą muzykę metalową.
Przez scenę festiwalową w ubiegłych latach przewinęły się takie zespoły jak : TURBO, PROLETARYAT, CLOSTERKELLER, OBSCURE SPHINX , MATERIA , ARTROSIS , KAT & Roman Kostrzewski….i wielu innych.W tym roku jednym z headlinerów będzie zespół CHRIST AGONY który promować będzie swój nowy album „ Legacy”.

Line up:

piątek 28.07:
TEKNO – (alternative rock)
N3RV – (nu metal / djent)
ZŁA WOLA – (heavy metal)
SEKCJA – (rap rock)
OPEN ACCESS – (folk metal)
BATALION D’AMOUR – (gothic rock)

sobota 29.07:
VEAL – (metal/core)
VINCENT – (rock)
MOANAA – (post metal)
HEAD UP – (groove/hc/metal)
CONTROLLED COLLAPSE – (electro/industrial)
CHRIST AGONY – (black metal)

Na terenie festiwalu znajduje się pole namiotowe oraz parking. W czasie trwania imprezy organizatorzy zadbają także o catering, a dla najzagorzalszych fanów działać będą stoiska z merchem .
No i najważniejsze info : …wstęp na festiwal tradycyjnie jest bezpłatny!

Festiwal w sieci :

WYDARZENIE FB
STRONA FB

plakat

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *