Zespół Mastemey, który wydał niedawno bardzo dobrze przyjęty album Obraz pozorny promuje najnowsze wydawnictwo trasą koncertową Escape Tour obejmującą Ukrainę, Mołdawię oraz Rumunię. W międzyczasie formacja zaprezentowała kolejny singiel.

 – Tytuł Obraz pozorny nie jest przypadkowy – mówią o swoim najnowszym wydawnictwie muzycy. – Za całą płytą stała idea zrobienia koncept albumu, który będzie opowiadał o czymś, co jest dla nas ważne. Przyglądając się temu, co się dzieje z naszą planetą, jak traktujemy naturę oraz samych siebie, chcieliśmy dać wyraz naszemu stanowisku w tej sprawie.  Płyta ma być swego rodzaju manifestem do spojrzenia na siebie z zewnętrznej perspektywy. Chcemy, aby nasi słuchacze zadali sobie pytanie o to, czy ich życie nie jest przypadkiem życiem pozornym, nastawionym tylko na chwilowe przyjemności i sens materialny.

Zespół intensywnie koncertuje od początku roku w Polsce, natomiast z końcem maja rozpoczyna się europejska trasa koncertowa Mastemey o nazwie Escape Tour, podczas której band zagra cykl koncertów na Ukrainie, w Mołdawii oraz Rumunii. Szczegóły dotyczące trasy można znaleźć tutaj>>>

Zapraszamy do lektury wywiadu z Mastemey>>>

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *