Minęły dopiero nieco ponad dwa tygodnie od pierwszych ogłoszeń dotyczących Summer Dying Loud 2018, a organizatorzy już śpieszą z kolejnymi. Poznaliśmy dziś kolejne cztery formacje, które zaszczycą swoją obecnością polską publiczność w drugi weekend września w Aleksandrowie Łódzkim.

Pierwszym ogłoszonym headlinerem będzie Entombed A.D, spadkobierca dorobku szwedzkiego Entombed, niekwestionowanego klasyka death metalu, twórcę wielu ponadczasowych albumów, między innymi słynnego Left Hand Path. Z niecierpliwością czekamy na ich koncert.

Malignant tumour to nasi sąsiedzi z południa, czeski zespół, będący ucieleśnieniem szybkości, agresji i chaosu.

Po zielonej stronie festiwalu stanie Weedpecker, warszawska grupa łącząca w swojej muzyce style takie jak grunge, stoner i rock psychodeliczny.

Na koniec, z nieco bardziej odjechanej w kosmos i awangardowej półki, witamy Saule, który zainteresuje tych uczstników festiwalu, któryc poszukują alternatywnych brzmień i eksperymentów.

W dniach 7-8.09.2018 do Aleksandrowa Łódzkiego na jubileuszowej 10. edycji Summer Dying Loud zagrają także Orange Goblin, Ereb Altor, Mentor i Doomster Reich.
Bilety dostępne będą niebawem na summerdyingloud.pl

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *