Desaster (Niemcy) – ikona niemieckiego black/thrashu, autorzy kultowych „Hellfire’s Dominion” oraz „Tyrants of the Netherworld” przylecą na ten jeden ekskluzywny koncert specjalnie na Śląsk.
Po prawie 30 latach istnienia i ośmiu doskonałych płytach, Black Silesia Productions udało się ściągnąć ich po raz pierwszy i jedyny do Polski.

Gehennah (Szwecja) – niepokorni szwedzcy Rock’n’Rollowcy, deprawujący scenę od ponad ćwierćwiecza; autorzy kultowych „Hardrocker” i „King Of The Sidewalk”, a przytymi ojcowie założyciele legendarnej kampanii „Headbangers Against Disco”; przylecą do nas na zaproszenie Black Silesia Productions na ten jeden ekskluzywny koncert. Zaskakującym jest fakt, że pomimo tak kultowego statusu w naszym kraju, będzie to również ich pierwsza wizyta w Polsce.

Violentor (Włochy) – włoscy speed/thrash metalowcy, kultywujący tradycyjną szkołę grania przyjadą do nas na ten jedyny koncert. Będzie to ich druga wizyta w naszym kraju.

Nekkrofukk – swój drugi koncert w historii i zarazem jedyny aktualnie planowany zagra horda, która przez zaledwie kilka lat działalności dorobiła się kultowej pozycji na scenie ekstremalnej. Zespół, lub jak kto woli – koncertowe oblicze projektu Lorda Kaosa okazuje się mieć tak zagorzałych „die hard” fanów, że już dochodzą nas słuchy o maniakach, dla których ten koncert będzie jednym z najważniejszych punktów festiwalu. Dla Nekkrofukk będzie to drugi koncert w historii i jedyny, jaki aktualnie mają w planach.

Slaughter Messiah (Belgia) – Black Speed Terror prosto z Belgii. Black/thrashowy wymiot przyjedzie do Polski na swój pierwszy i jedyny koncert. Dowodzony przez Lorda Sabathana, były mózg Enthroned, który wspomniany zespół opuścił, żeby siać zniszczenie bardziej prymitywne i śmierdzące zgnilizną. Jako, że za jego czasów Enthroned nigdy nie zagościł w Polsce – będzie to pierwsza wizyta Lorda S. w naszym kraju.

Bestiality – wieczór otworzy młoda, aczkolwiek bardzo uznana już w polskim podziemiu formacja. Bestiality zaprezentuje  na żywo m.in. nie grane jeszcze utwory z nadchodzącej płyty.

Black Silesia Festival – flagowa impreza Black Silesia Productions i zarazem realizacja własnej wizji festiwalu klubowego. Wyłącznie ekstremalny metal. Wyłącznie oldschoolowy metal. Wyłącznie kultowe zespoły. Żadnych kompromisów. Żadnych półśrodków.

Ostatnie bilety kolekcjonerskie: http://blacksilesia.8merch.com/services/store

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/155179541623754/

Data: 01.04.2017
Miejsce: Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, 44-121 Gliwice

black silesia

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *