Eric Peterson nie traci czasu. Robi jednocześnie nowy album Testament, ale nie zapomina o Dragonlord – swoim pobocznym projekcie, który ma już na koncie 2 kapitalne płyty. Fani na nowy album „Dominion” poczekają do początku 2016r. Płyta jest właśnie miksowana, a do nowego utworu „Love of The Damned” szykowane jest „szalone” wideo. Jak mówi Petersen:

W zasadzie skończyłem nowy album. Jestem z niego całkiem zadowolony. Jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo melodyjny i ciężki. Jestem nim podekscytowany. Będzie zabójczy.

Czego możemy się spodziewać, wspomniał wcześniej:

[Na albumie znajdzie się] nieco dojrzałego symphonic blackened thrashu. Będzie w tym nieco więcej melodyjnego powiewu i zapadających w pamięć struktur utworów. Będzie ciężki jak jasna cholera, ale będzie to zróżnicowana płyta. Nowe utwory jak „Kings Frost”, „The Devil’s Insight” i „Battle At Mordor” z pewnością zjeżą wam włosy na plecach!

Na nowej płycie za garami zasiadł przedstawiciel młodszego pokolenia, Alex Bent (Decrepit Birth), o którym Eric powiedział, że czerpie z klasyków takich jak Neil Part i wnosi nowe tchnienie w Dragonlord.

Przypomnijmy sobie ich jedyny dotąd klip „Until The End”:

2 Komentarze Dragonlord szykuje nowy album ‚Dominion’ na początek 2016r.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *