Częstochowska formacja Doom Wings po cyklu udanych gigów, zaprasza na swoje najbliższe koncerty, podczas których na jednej scenie stanie u boku m.in. węgierskiego Ann my Guard oraz bydgoskiego Deathinition!

Groove/Thrash metalowy Doom Wings póki co potwierdza 3 najbliższe koncerty. 22 oraz 23 listopada zagra odpowiednio w Bielsku Białej oraz Katowicach, zaś 14 grudnia w Częstochowie. Na dwóch pierwszych koncertach Doom Wings zagra razem z węgierskim Ann my Guard. To zespół założony w 2007 roku przez wokalistkę i basistkę Eszter Annę Baumann-Toth. Ich muzyka wymyka się tradycyjnym konwenansom i czerpie z wielu różnych źródeł. Energia metalu połączona z charyzmatycznym damskim wokalem. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej ich trzecią płytę Moira, która miała premierę w październiku. Chociaż Ann my Guard koncertuje w Europie od 3 lat, to będą to ich pierwsze występy w Polsce. Na obu koncertach zagra także węgierski metalowy band Dystopia oraz czeski Severals. 

Natomiast 3 tygodnie później, 14 grudnia, Doom Wings będzie gościł w rodzinnej Częstochowie bydgoskich thrashmetalowców z Deathinition. Ona składy będzie wspierał rockowy band Fabryka Kości.

Szczegóły w wydarzeniach:

22.11., Bielsko Biała

23.11. Katowice

14.12. Częstochowa

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *