Gitarzysta Fear Factory, Diego Cazares, udzielił dla Podrooom Videos wywiadu, w którym zapytany został m.in. o to, czy przeczytał kiedyś w sieci jakiś zabawny komentarz o sobie.

Staram się czytać jak najwięcej komentarzy. Stron jest wiele, więc, co oczywiste, nie mogę przeczytać WSZYSTKICH, ale przeglądam to co dzieje się na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Blabbermouth itd. Widziałem już masę zabawnych wpisów na mój temat – zazwyczaj odnoszą się one do mojej wagi. No cóż… Jestem gruby. Co z tego? To nie ma znaczenie. Kocham to co robię, kocham grać na gitarze i tylko to jest naprawdę ważne.

Kiedy grasz w zespole, musisz mieć grubą skórę. Gdy wypuścicie pierwsze demo i zaczniesz robić się coraz bardziej sławny, znajdziesz się pod lupą i wszyscy będą stroić sobie z ciebie żarty. W dobie internetu, każdy może napisać co mu się żywnie podoba. To jednak nie ma znaczenie. Nie można odbierać tych komentarzy personalnie.

Mam prostą zasadę: kiedy ludzie wyśmiewają się ze mnie, nie odbieram tego personalnie – kiedy jednak opowiadają bzdury o muzyce, odbieram to personalnie.

www.youtube.com/watch?v=TMAJTjeg2DM

fear_factory_dino_cazares_3_by_mirzavata

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *