O trwających nad nowym krążkiem Decapitated pracach informowaliśmy Was już w lutym, kiedy to rodzima formacja zamieściła tajemnicze zdjęcie pochodzące z próby, na której ogrywano świeży materiał. Tym razem zespół zdecydował się ujawnić więcej szczegółów.

Decapitated weszło do białostockiego Hertz Studio 10 marca wraz z nowym perkusistą, Michałem Łysejko, by nagrać swój szósty album, który ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast.

Kilka słów na temat nowego wydawnictwa powiedział gitarzysta grupy, Wacław „Vogg” Kiełtyka:

Wszyscy wiemy, że byliśmy ostatnio zajęci. Mieliśmy trochę zmian w zespole i zagraliśmy kilka najlepszych tras w karierze: z Meshuggah, Lamb Of God oraz Children Of Bodom.

Po pierwsze, chcemy Wam przedstawić naszego nowego perkusistę – Michała Łysejko. Niektórzy z Was mieli okazję już go poznać podczas naszych występów z Lamb Of God w styczniu.

Chcę także powiedzieć DZIĘKUJĘ do wszystkich, którzy również wysłali swoje filmiki w ramach konkursu.

W styczniu podpisaliśmy również światowy kontrakt z Continental Concerts & Management. To dla nas duża szansa i wyzwanie.

Jednak uważam, że najważniejszą wiadomością jest nasz powrót do Hertz Studio po 9 latach, by nagrać nasz szósty album, który ukaże się jesienią tego roku. Więcej szczegółów przekażemy Wam wkrótce.

Decapitated

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *