30 kwietnia w sieci ukazał się wideoklip do kawałka Death Angel pt. ,The Dream Calls For Blood’. Utwór jest tytułowym singlem pochodzącym z 7. albumu studyjnego amerykańskiego zespołu. Teledysk do obejrzenia poniżej.

Wokalista Death Angel, Mark Osegueda, wypowiedział się o szybkim, agresywnym i brutalnym materiale, jaki zawarty jest na „The Dream Calls For Blood”:

Kiedy zreorganizowaliśmy się w 2001 roku, pisaliśmy nowy materiał trochę na zasadzie łowienia, nie wiedząc, w jakim kierunku to powędruje. […] Później straciliśmy dwóch pierwotnych członków zespołu, co z kolei przyniosło nam dwóch młodszych muzyków, którzy byli głodni grania, bardzo chętni do koncertowania i znacznie bardziej opieraliśmy się na thrashu. Will [Carroll] jest w stylu bardziej thrashowym perkusistą niż Andy [Galeon, były perkusista], który bazował bardziej na groove, prawie jak rockowy perkusista z lat 70. Dennis [Pepa, były basista] był dużo bardziej punkowym muzykiem niż Damien [Sisson]. Kiedy Rob [Cavestany] wymyślał riffy na nowy album, zdecydowanie skorzystał z tych sił. Więc to wszystko doprowadziło nas do powrotu do naszych thrashowych korzeni i pojawienia się najmocniejszego materiału, jaki stworzyliśmy do tej pory.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *