Na swoim oficjalnym Facebooku, David Silveria wydał oficjalne oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie, a zarazem przeprosił fanów za nieobecność podczas trasy z okazji 20-lecia wydania debiutanckiego krążka Korn:

Chciałbym podziękować z całego serca wszystkim fanom Korna za wszelkie sukcesy :) Bez fanów Korn byłby tylko naszym hobby. W czasie gdy świętujemy 20. rocznicę naszego debiutanckiego krążka, wciąż nie mogę uwierzyć, że minęło już 20 długich lat. Przepraszam wszystkich fanów, że nie mogłem uczestniczyć w tej trasie by uczcić tę rocznicę, ale czasami tak to właśnie wygląda.

Nie mogę wręcz wyrazić jak, bardzo doceniam wasze wsparcie, wsparcie fanów z całego świata. To wam mówię dziękuję z głębi mojego serca. Niech was bóg błogosławi :)

David Silveria był pierwszym perkusistą i jednym z założycieli Korna. David opuścił szeregi zespołu w 2005 roku.

Wokalista Johnathan Davis w wywiadzie dla The Pulse Of Radio o odejściu Davida z kapeli:

Naprawdę przestał lubić granie na garach. Myślę, że na pierwszych dwóch albumach granie na perce sprawiało mu wielką radość, ale po tym stracił miłość do tego instrumentu. To się zdarza. I okej, to dobrze dla niego, że chciał ruszyć dalej i spróbować czegoś innego.

David Silveria (Korn): "Przepraszam wszystkich fanów, że nie mogłem uczestniczyć w tej trasie"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *