Straus Project przeprowadzili wywiad z Davidem Ellefsonem podczas festiwalu Chicago Open Air (wideo poniżej). Basista Megadeth tak wypowiedział się na temat Dystopii, ostatniego albumu grupy:

Więc, to był album… nad którym prawdopodobnie pracowaliśmy prawie rok przed samym nagrywaniem. I chyba potem jakieś sześć miesięcy, żeby go wydać. Przeszło to przez wiele zmian, zanim stało się tym, czym w końcu się stało. I myślę, że to, co naprawdę cieszy fanów, to fakt, że jesteśmy tym Megadeth, przy którym dorastali.

Zrobiliśmy dużo różnorodnych rzeczy w naszej karierze. Jesteśmy zespołem, który pisze wiele naprawdę zawiłych riffów, jesteśmy też grupą, która pisze dużo świetnych i chwytliwych refrenów. Myślę, że na Dystopii obie te rzeczy są połączone, ale myślę też, że nie możemy być tacy sami jak na naszym debiucie, ani tacy jak nawet na naszej ostatniej płycie, bo życie idzie do przodu, a my się rozwijamy. Chris Adler był bardzo pomocny w skupieniu się przy tworzeniu DystopiiKiko przyniósł ze sobą to… Megadeth zawsze miało dwóch gitarzystów… Dave, a potem ten drugi kontrastujący gitarzysta i myślę, że Kiko naprawdę dobrze się w to wpisuje… A na żywo Kiko daje niesamowite występy.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *