W wywiadzie dla radia WRIF z Detroit, Dave Mustaine zapytany został o to, czy słyszał nowy singiel Metalliki, „Hardwired”. Odpowiedź byłą krótka:

Słyszałem.

OK. To jaka opinia?

Nie zamierzam nic mówić.

Pochwała nikomu nie zrobiłaby krzywdy, a więc można chyba domniemać, że nie ma najlepszego zdania o nowym utworze byłych kolegów z zespołu (tak samo jak przy ich ostatniej płyty z 2008 r.) zgodnie z zasadą „jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, to nie mów nic.” Na pewno nie pomaga fakt, że w połowie kawałka pojawia się riff niemal rodem wyjęty z „Metal Militia”, którego – jak jednego z niewielu w ich dyskografii – właśnie on jest autorem. Sami porównajcie!

Przy okazji zachwalania browaru produkującego piwo Megadeth (który ma ok. 300 medali i nigdy nie używa ponownie tych samych drożdży w przeciwieństwie do dużych koncernów) i bronienia faktu, że ma on zaledwie 4,5%, dzieli się następującą mądrością życiową:

Ostatecznie są 2 rodzaje pijących: ci, którzy piją dla smaku i ci, którzy piją dla efektu. Myślę, że to piwo smakuje tak dobrze, że jego zawartość alkoholu nie była istotna. Można przez to wypić dwa piwa zanim zrobi się nam fajnie, zwłaszcza jeśli uczyni się to przed pierwszą poranną kawą z rana.

Cały wywiad poniżej:

dave mustaine

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *