W ostatniej rozmowie z portalem motoryzacyjnym Motortrend.com frontman Megadeth Dave Mustaine, pochwalił się swoją kolekcją samochodów, w której skład wchodzą m. in. Aston Martin Vanquish S, Bentley Continental GT, Mercedes CLS500 i Range Rover. Wokalista wspomniał również o tym, że miał okazję pracować jako pełnoetatowy mechanik w kalifornijskim Huntington Beach.

Dave Mustaine o Astonie Martinie Vanquish S:

Podoba mi się fakt, że mam samochód Jamesa Bonda, który nie potrzebuje mojej gitary by być impertynenckim. A tak naprawdę to myślę, że ten samochód jest bardzo sexy, dobrze zbudowany i gładki, a wnętrze jest bardzo komfortowe.

Jedyną rzeczą która mi się w nim nie podoba to fakt, że posiada tak dużo koni mechanicznych, że jeżeli nie wiesz jak poprawnie go prowadzić, to kończysz na kręceniu bączków gdziekolwiek byś nie pojechał.

O Bentley’u Continental’u GT:

To tak jakbyś prowadził lotniskowcem. Po prostu czuje się jaki on jest wielki, bardzo wielki zupełnie jak w kreskówkach, gdzie postacie wsiadają do tych długich na 30 stóp samochodów. Takie właśnie na mnie robi wrażenie.

Słyszałeś kiedykolwiek o takim powiedzeniu „szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”? To samochód mojej żony. Mamy całą flotę samochodów, którymi się dzielimy. Jeżdżę nimi częściej niż ona, ale co ma być to będzie, prawda?

 O pracy jako mechanik, przed dołączeniem do Metalliki:

Zaczynałem od kogoś, kto tankował innym samochody, co stało się inspiracją do pierwszego kawałka jaki kiedykolwiek napisałem, ‚The Mechanix’, które jest na naszej pierwszej płycie.

Ten kawałek został również nagrany przez mój poprzedni zespół Metallikę jako utwór o nazwie ‚The Four Horsemen’. Ten sam wałek z odrobinę innym tekstem.

Całość artykułu wraz ze zdjęciami samochodów Dave’a Mustaine’a znajdziecie tutaj.

Dave Mustaine pokazuje swoją kolekcję samochodów

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *