W wywiadzie dla radia KATT Rck 100.5 FM (audio poniżej) Dave Mustaine został zapytany o plany dot. kolejnego albumu Megadeth. Jak odpowiedział:

Planujemy wrócić do studia. Wejdziemy i zaczniemy rzucać pomysłami najpewniej pod koniec roku. Myśleliśmy o listopadzie lub grudniu, właściwie rozmawialiśmy o tym zeszłego wieczora.

Lider grupy powiedział też parę słów o nowym narybku, jakim jest dla zespołu perkusista Dirk Verbeuren, dla którego będzie to pierwszy raz w studio z Megadeth:

Choć Adler był dobry, praca stóp Dirka jest bardziej zaawansowana. I nie sądziłem, że to możliwe, bo Chris to świetny perkusista. Ale jest powód, dla którego polecił nam Dirka i kocham go za to. Okazał się solidnym przyjacielem czyniąc tę sugestię, bo wielu by tego nie zrobiło, ale on jest prawdziwym przyjacielem i byłem bardzo zadowolony mając go w studio.

Dirk to jedna z najmilszych, najłatwiejszych w nawiązywaniu kontaktu osób, jaką w życiu spotkałem. Podchodzę do niego, a on się uśmiecha, pochyla, klepie mnie po plecach. Pyta, „Jak leci, kolego?” Ja na to, „O, stary…”, mówię cokolwiek, a on, „Oh, ok, kolego.” Znowu się uśmiecha i klepie, bo jest szczęśliwym człowiekiem. Nigdy, przenigdy, przenigdy nie widziałem, żeby się nie uśmiechał.

megadeth 2016

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *