Jeden z czytelników Blabbermouth.net, Philip L., odwiedził ostatnio jedną z klinik perkusyjnych Dave Lombardo i wysłał do redakcji portalu relację z tego wydarzenia. Jak donosi Philip, były perkusista Slayera jest otwarty na grę w Megadeth. Tłumaczenie wspomnianego tekstu prezentujemy poniżej:

Właśnie wróciłem z kliniki perkusyjnej Dave’a Lombardo w Genewie, w Szwajcarii (odbyła się ona 26 listopada – przyp. red.), która zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Podczas rozdawania autografów Dave dał jasno do zrozumienia, że jest otwarty na możliwość dołączenia do Megadeth, jeśli taka oferta zostałaby mu złożona.

Podczas gdy Lombardo podpisywał moją kopię albumu ,,The Director’s Cut” Fantômas, wspomniałem, że od wczoraj Megadeth potrzebuje nowego perkusisty. Lombardo spojrzał na mnie z dużym uśmiechem i powiedział dosłownie przy wszystkich innych zgromadzonych fanach: „Wiem. Słyszałem. Dave Mustaine ma mój numer, więc czekam na telefon.” Popatrzył na nas, uśmiechnął się szeroko i przystąpił do podpisywania płyty następnego fana.

Mógł to powiedzieć jedynie w żartach, jednak oznacza to, że Lombardo jest otwarty na możliwość zastąpienia Shawna Drovera w Megadeth.

Dave Lombardo (Philm, Slayer) jest otwarty na możliwość gry w Megadeth

 

1 Comment Dave Lombardo (Philm, Slayer) jest otwarty na możliwość gry w Megadeth

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *