Zespół Dark Angel, o którego powrocie pisaliśmy ostatnio, opublikował na serwisie YouTube wiadomość od zespołu, którą możecie zobaczyć poniżej.

Warto dodać, że Ed Repka (artysta współpracujący przy okładkach niezliczonej ilości zespołów metalowych) został zatrudniony przez kapelę, aby odświeżyć stare logo zespołu. Tak gitarzysta Jim Durkin komentuje współpracę z grafikiem i powrót zespołu:

Trudno jest mi wyrazić, jak bardzo szczęśliwy jestem z powrotu Dark Angel w 2014 roku. To świetna paczka i nie chciałbym zamienić tego na coś innego.
Sięgnęliśmy do naszych korzeni i zatrudniliśmy Eda Repkę do odświeżenie naszego klasycznego logo.
Dark fuckin Angel pracuje bardzo ciężko nad muzyką, nie mogę się doczekać, aby przywrócić to monstrum z powrotem do fanów.

Podczas wystąpienia w jednej z radiowych edycji „Heavy Metal Mayhem”, w połowie 2013 roku, Gene Hoglan wypowiadał się na temat reaktywacji kapeli:

Najważniejszą rzeczą jest to – myślę, że dla każdego z nas, w szczególności mnie, ale wiem, że też dla kilku innych zaangażowanych w to chłopaków – że dziedzictwo zespołu ma duże znaczenie. A jeśli zespół osiągnął coś w rodzaju podziemnego legendarnego statusu na przestrzeni lat, to gdy będziemy chcieli powrócić, wielu ludzi będzie miało wobec nas wielkie oczekiwania, więc lepiej żebyśmy je spełnili. 
Tak jak powiedział Ron Rinehart (wokalista Dark Angel – przyp. red.) definicja słowa „dobre” to „niezłe”. (śmiech) Nie chcemy powrócić i być nawet świetnymi. Chcemy być numerem jeden. A to dopingująca postawa. Robisz to z konkretnych powodów. To dla fanów.

www.youtube.com/watch?v=NKJ7hgINDgk

Dark Angel powraca i ma dla was wiadomość

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *