Gitarzysta Rick Rozz (ex-Death, ex-Massacre), perkusista Mike Mazzonetto (ex-Massacre) oraz basista/wokalista Michael Grim (Death Before Dying) stworzyli nowe trio pod szyldem The End (kapel o tej nazwie było z 27, ale żadna nie jest aktywna).

the end 2015

Panowie w styczniu wydadzą EP-kę Age of Apocalypse, zaś w grudniu dostaniemy wideo z tekstem do utworu „Crawling Back To Life”. Jak zapowiadają:

Pamiętacie, kiedy metal był ekscytujący? Pierwszy raz, kiedy słyszeliście Slayera, albo Death? Przez lata wydawało się, że metal tracił swój pazur. Im bardziej ekstremalne stają się kapele, tym bardziej tracą na wartości. Jasne, pewne zespoły nadal potrafią być brutalne i wciąż trzymają poziom. Większość jednak nie. W The End doceniamy wartość dobrej melodii. Obiecujemy jednocześnie pozostać brutalni. Gramy death metal w old-skoolowy sposób, bo w naszych oczach to jedyny sposób! Wkrótce otrzymacie posmak tego, co ma nadejść, wraz z naszą pierwszą propozycją, „Age of Apocalypse”. Jest mroczna, dzika i głodna! Czujemy, że jest wierna duchowi najlepszych dni death metalu, ale w nowoczesnym wydaniu.

the end age of apocalypse

Pełna tracklista:

01. Age Of Apocalypse
02. Crawling Back To Life
03. Silent Screams Of Death
04. Inhale The Plague

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *